Ultra Przesilenie przełożone na wrzesień!

Drodzy Przyjaciele!

20 czerwca mieliśmy ponownie spotkać się w Dynowie i wspólnie rywalizować, integrować i bawić się podczas kolejnej edycji Ultra Przesilenia. Niestety, wybuch pandemii COVID-19 storpedował plany wszystkich organizatorów. Do końca łudziliśmy, że może uda się przeprowadzić bieg w tradycyjnej formule 20 czerwca.

Niestety wygląda na to, że na razie musimy pocieszać się tylko tzw. biegami wirtualnymi i taką rywalizacją.
Nie chcemy Wam proponować, żebyście w cenie wpisowego przebiegli trasę Ultra Przesilenia i wysłali nam potwierdzenie, a my Wam wyślemy pakiet startowy, medal…

Chcemy się z Wami spotkać, porozmawiać, pośmiać, i umożliwić Wam rywalizację na normalnych zasadach.
Dlatego podjęliśmy decyzję o przełożeniu Ultra Przesilenia na sobotę 26 września, z tym że bieg odbędzie się na dwóch dystansach:
50 km – ze startem o wschodzie słońca czyli 5.30 rano
30 kmze startem o godzinie 7.30 rano

Nie będzie dystansu 70 km, dlatego wszyscy, którzy opłacili swój start proszeni są o kontakt z nami w celu zwrotu wpisowego lub przeniesienia na inne dystanse.

Jeśli komuś z Was nie odpowiada termin zaproponowany przez nas prosimy o kontakt na fanpage: https://www.facebook.com/UltraPrzesilenie lub na adres meilowy: aktywnydynow@wp.pl będziemy zwracać wpisowe lub przenosić na nową edycję w 2021 roku.

Mamy nadzieję, że nas zrozumiecie i z całego serca życzymy sobie i Wam, żebyśmy we wrześniu mogli spotkać się w Dynowie na Ultra Przesileniu.

Bywajcie zdrowi, czołem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *